KAMU PERSONELi KREDİSİ - Kredi Derecelendirme ve Danışmanlığı

KAMU PERSONELi KREDİSİ

By: Finansal Dönüşüm

Günümüz sektörlerini genel olarak önümüze alırsak süreç içersin yapılan analizlerden alınan verilere göre en kolay kredi kullanımı sağlayan sektör kamu sektörüdür.

Geniş meslek dallarına sahip kamu alanında asker, polis, öğretmen, doktor, temizlik personeli, belediye çalışanları güvenlik görevlileri şeklin de dallara ayrılan meslek yeterlilik durumuna göre en geniş statüye sahip olan ve devlet güvencesi altın da yer almaktadır.

 Kredi artık yaşamımız da temel ihtiyaç niteliği taşıyan finans yönetimidir.

Yaşam alanımız da çıktığımız tatil, elektronik cihazlarımız, en mutlu anlarımız da nişan düğün , veya sadece cebim de de nakitim kalsın düşüncesiyle başvurduğumuz bir yoldur .

Zaman geçtikçe bankalara yapmış olduğumuz başvurular da neden kredi kullanamadığımızı anlamadığımız bir şekil de red cevabı almaktayız.

Peki sizce doğru bankaya başvuru da bulunuyormuyuz.

Finansal dönüşüm olarak bizler tam olarak bu nokta da yanınızdayız

-yapmış olduğunuz başvurular da aldığınız red cevabınız neden.
-sizin için doğru banka hangisi.

-kamu alanınıza göre yararlanabileceğiniz kredi türleri nelerdir.

-hangi bankadan en uygun krediyi alabilirsiniz

Aradığınız tüm cevaplar uzman kadromuzla beraber sizlere yapılan araştırma sonuçların da birebir aktarılmaktadır .

Çevremiz de illaki duymuşuzdur onun sicili benden bozuk ama kredi kullandı. Ben neden kullanamıyorum.

Aslın da kredi kullanamıyor değil de doğru banka ve doğru şube politikasına göre başvura da bulunmuyor da olabilirsiniz. Süreç yönetimi aslında takip veya anlık olarak sonuç almaktadır .

Ben kredi kullanımını 3 ay sonra sağlamak istiyorum fakat profilim o zaman ki çekmek istedim miktara uygun mu ? 

Uzman kadromuzla beraber bu alan da da yanınızdayız çekmek istediniz zaman ve kredi belli ama profiliniz buna olanak tanır mı emin değilseniz süreci sizlerle beraber takibe alarak profiliniz uygunsa daha uygun bir hale değilse en hızlı uygun hale gelebilicek şekil de yapılan çalışma ile beraber süreç sağlanmaktadır .

Kamu çalışanları daha avantajlıysa o zaman neden başvurularım red alıyor ?

Bizler finansal dönüşüm olarak uzman kadromuzla beraber doğru banka doğru şube politikası altın da güncel olarak sizler için en uygun vade ve limitle kredi kullanımına hazır hale getirerek sürecimizi tamamlamaktayız .

Bir kamu çalışanının özel sektör çalışanın dan farkı nedir?

Devlet güvencesi altında olduğunu varsayarsak almış olduğu maaşın 20 katına kadar ihtiyaç kredi kullanabilmektedir. Özel sektör çalışanların da istisna olarak 15 katı olan bankalar hariç genel olarak 10 katı niteliklidir .  tabi ki her kredi türünün farklı kredi kullanma politikaları da mevcut olmakla beraber süreç analiz edilerek devam etmektedir.  

Kredi kullanım durumların da uzman desteği almak doğru profil ve doğru şubeyle işlem yapmak adına herzaman önemlidir

Her kredi türünde olduğu gibi bankaların uyguladığı faiz oranları birbirinden farklılık göstermektedir. Konut kredisine ihtiyacı olan bir vatandaş ne yazık ki oturduğu yerden sadece birkaç bankanın faiz oranlarını öğrenebilirler. Bizler uzman desteğimizle sizler için en uygun faiz oranını, en az masraf ödeyeceğiniz bankaları belirler ve doğru limitlerle doğru bankalara başvuruda bulunmanızı sağlarız. Günümüz koşullarında en uygun konut kredisi veren bankalar kamu bankalarıdır. Ancak uygun kredi verdikleri gibi kredi değerlendirme kriterleri de oldukça katıdır. Bu sebeple araştırmadan veya uzman desteği almadan kamu bankalarına yapacağınız kredi başvurularının olumsuz olma ihtimali fazla olduğu gibi bir sonraki başvurunuzu da olumsuz yönde etkilemeleri kaçınılmazdır. Sizlerde sitemiz üzerinden bizlere başvuruda bulunarak olumsuz cevap alma ihtimalinizi en aza indirebilirsiniz.

İlgili Yazılar