İhtiyaç Kredisi Nedir? İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur

İhtiyaç Kredisi Nedir? İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur

By: Finansal Dönüşüm

Kredi kullanımı artık genel olarak bakıldığı zaman temel ihtiyaç kavramına dönecek kadar gerekli finansal biçimdir. ihtiyaç kredisi günümüz de;

  • Kafa dinlemek istiyorum tatile gitmem gerek diye düşünürken,
  • Düğün masraflarınız da 3 bilezik mi , yoksa 5 bilezik mi diye düşünürken , kendinize kolaylık sağlamak isterken,
  • Eğitim bütçenizi rahatlatmak adına,
  • Özel günlerinizden unuttum bahanelerinden kurtulmak için,
  • Kişisel ve temel ihtiyaç adına tercih edilen bir finansal döngüdür.

İhtiyaç kredisi diğer kredi türlerinden ( ev , araç ) farklı olarak kişinin gelir gider dengesini çok sabote etmeden belirli nakit ihtiyacını karşılama konusunda destek sağlamasıdır.

50.000 TL ye kadar olan taleplerinizde 36 aya, 50.000 TL üzerinden olan taleplerinizde 24 aya kadar vade seçenekleri ile nakit ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi sadece nakit ihtiyaçlar için midir?

Mevcut borçlarınız sizi bunaltıyorsa, borçlarını tek bir çatı altında toparlayabileceğiniz borç kapatma kredisi olarak da  ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir örneklendirme yapalım bugün X bankasının Y şubesine başvuruda bulunan bir kişi kredi  sonucun da olumsuz sonuç aldı varsayalım, fakat şube gerekli açıklamayı yapmadığı için siz tam olarak krediyi niçin kullanamadığınızı bilmiyorsunuz.

Finansal dönüşüm olarak bizler uzman kadromuzla beraber  tam olarak burada devreye girmekteyiz.

A şehrin de yaşarken B şehrinde ki şube içerisinden dahil kredi kullanımını sağlayabilirsiniz bunu nasıl yapabilirim?

Bizler uzman kadromuzla beraber sizler adına sağlamış olduğumuz çalışmalar da X bankasının 81  ilde ki tüm şubelerinden adınıza başvuruda bulunmadan sağlamış olduğumuz değerlendirmelerle beraber uygun bankayı tespit edip kredi kullanım durumun da sizlere destek sağlamaktayız.

Bana X bankasından kredi çıkıyor ama istediğim meblağ için yeterli değil ? Uzman kadromuz size bu noktada  destek sağlamaktadır . Yani sadece kredi kullanamayan değil istediği limit de krediye ulaşamayan müşterilerimize de aynı uzman kadroyla destek sağlamaktadır.

Kredi çalışmaları olumlu sonuç vermeyebilir mi?

Ayrıca krediyi başvurduğunuz halde çıkmadıysa neden olduğunu ve çözümünü de öğrenebilirsiniz . finansal uzmanlarımızdan limit risk raporunuzu talep ederek en kısa zaman da nasıl kredi kullanabileceğinizi  birlik de çözümlemiş oluruz.

Süreç içersin de işin de uzun yıllardır profesyonel çalışan bir kadro ile birlik de süreci devam ettirmekteyiz .

Danışman,  portföy ve tahsis olmak üzere  3 farklı alanın her bir alanın da en ince ayrıntıya kadar kullanabileceğimiz kriter değerlendirmeleriyle beraber süreç devam etmektedir,

Finansal dönüşüm olarak ihtiyacınızı siz belirleyin , biz karşılayalım bütçenizi yormadan ödemelerinizi aylık düzen performansın da sağlarken sizlerin takibini de yapalım.

Her kredi türünde olduğu gibi ihtiyaç kredisinde de bankaların uyguladığı faiz oranları birbirinden farklılık göstermektedir. İhtiyaç  kredisine ihtiyacı olan bir vatandaş ne yazık ki oturduğu yerden sadece birkaç bankanın faiz oranlarını öğrenebilirler. Bizler uzman desteğimizle sizler için en uygun faiz oranını, en az masraf ödeyeceğiniz bankaları belirler ve doğru limitlerle doğru bankalara başvuruda bulunmanızı sağlarız. Günümüz koşullarında en uygun faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veren bankalar kamu bankalarıdır. Ancak uygun kredi verdikleri gibi kredi değerlendirme kriterleri de oldukça katıdır. Bu sebeple araştırmadan veya uzman desteği almadan kamu bankalarına yapacağınız kredi başvurularının olumsuz olma ihtimali fazla olduğu gibi bir sonraki başvurunuzu da olumsuz yönde etkilemeleri kaçınılmazdır. Sizlerde sitemiz üzerinden bizlere başvuruda bulunarak olumsuz cevap alma ihtimalinizi en aza indirebilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ

İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR?

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU

Bankalar üzerinden kredi hesaplama:
Ziraat Bankası: Tıkla
ING Bankası: Tıkla
Yapı Kredi Bankası: Tıkla

İlgili Yazılar